O nas

Po latach nauki i zdobywania doświadczenia w firmach postanowiłem pomóc właścicielom firm w skróceniu czasu dotarcia do kupców w sieciach handlowych oraz założonym procesie sprzedaży.

Posiadam szeroką i co najważniejsze aktualną bazę do osób decyzyjnych w większości sieci na rynku nowoczesnym oraz tradycyjnym.

Schemat współpracy:

Zapoznanie z firmą i produktem → Określenie celów firmy i poziomu marż → Przygotowanie dedykowanych ofert → Kontakt z kupcami z naszej dużej bazy→ Feedback → Wspólne spotkanie → Negocjacje oferty → Wprowadzenie produktu → Feedback → Rozliczenie => Sukces!

 

Posiadam kilkuletnie doświadczenie jako Dyrektor Handlowy w dużej firmie produkcyjne oraz jako Dyrektor ds. Rozwoju na rynek Polski. Tytuł MBA w zakresie zarządzania sprzedażą, studia na London Business School ze specjalizacją Brand Management oraz tytuł magistra ekonomii. Reprezentowałem i organizowałem wystawy produktów na targach tj.: GULFOOD Dubai, Anuga Niemcy, FoodExpo, WorldFood, PolAgra i inne. Kampanie w TV na ponad 1mln zł (m.in.: Dzień dobry TVN, Pytanie na Śniadanie). Uczestniczyłem w tworzeniu nowych produktów (NPD), obecnych obecnie na rynku.

Nasza usługa wprowadzania produktu do sieci handlowej zapewni Ci skuteczność i wzrost sprzedaży, co przekłada się na sukces Twojego biznesu.

Odkryj potencjał swojego produktu na rynku detalicznym, korzystając z naszego doświadczenia w negocjacjach, marketingu i strategiach sprzedaży. Z nami Twoje produkty staną się nieodzownym elementem półek sklepowych, przyciągając uwagę klientów generując zyski.

Zapomnij o niepewności i trudnościach związanych z wprowadzaniem produktu do sieci handlowej. Dołącz do nas, aby zwiększyć zasięg i sukces swojego biznesu już teraz!