Outsourcing sprzedaży i marketingu – zleć nam sprzedaż

Outsourcing sprzedaży i marketingu – zleć nam sprzedaż

W ramach outsourcingu sprzedaży oferujemy w Allpoltrade kompleksową obsługę handlową sprzedaży.
Dzięki rozbudowanej bazie kupców oraz relacji, które budowaliśmy na rynku od kilkunastu lat, możemy znacznie przyśpieszyć proces kontaktu z kupcami oraz zapewnić wiarygodność prezentowych przez nas produktów własnym nazwiskiem.
Każdy produkt zostaje przez nas dokładnie przeanalizowany. Następnie dostają Państwo kompletny raport wraz z analizą SWOT. Kolejnym etapem jest wspólne tworzenie planów oraz celów, dzięki czemu płacą Państwo tylko za pożądane realizacje.
Zapewniamy pełną anonimowość naszych klientów.
Korzyści wynikające z outsourcingu sprzedaży tzw. outsourcing zespołów sprzedażowych (outsourcing sprzedaży, outsourcing działu handlowego) pozwala przede wszystkim zoptymalizować koszy zatrudnienia, pozyskać sprawdzony najbardziej odpowiedni personel, rekrutowany pod kątem konkretnego zadania, dopasowany do specyfiki branży i produktu. obniżenie kosztów stałych w przedsiębiorstwie (pracownicy, powierzchnia biurowa, urządzenia) gwarantowana pomoc doświadczonych specjalistów bez konieczności ich zatrudniania dostęp do najnowszych zastosowań teleinformatycznych zwiększenie efektywności i wydajności niezawodny i bezpieczny system danych odciążenie firmy i możliwość wykonywania przez nią wyłącznie kluczowych zadań. płacisz za usługę, a nie musisz inwestować w infrastrukturę, nie ma potrzeby natychmiastowego i trwałego angażowania kapitału firmy w sferę obsługiwaną przez outsourcing. umowa z firmą outsourcingowa to więcej niż zatrudnienie pojedynczego fachowca.

W przeciwieństwie do pracownika zatrudnionego na etacie w Państwa firmie, nasi menadżerowie w ramach outsourcingu otrzymują wynagrodzenie na zasadzie success fee, czyli wtedy gdy zrealizują powierzone im zadania. Nie liczą godzin nadliczbowych, a jeśli istnieje taka potrzeba pracuje również w soboty i niedziele.

Dzięki zastosowaniu sprawdzonych i efektywnych metod rozwoju umiejętności sprzedażowych i menedżerskich zespołu obsługującego projekt – płacisz za usługę, a nie musisz inwestować w infrastrukturę, nie ma potrzeby natychmiastowego i trwałego angażowania personelu.

Outsourcingu sprzedaży jest jednym ze sposobów zwiększenia efektywności firmy. Menadżerowie Allpoltrade, dzięki wdrożeniu wyspecjalizowanych technik sprzedażowych oraz kilkunastoletniego doświadczania wykonują powierzone zadania wydajniej i skuteczniej, niż gdyby odbywało się to w ramach wewnętrznych struktur firmy.

Posiadamy również dedykowany dział opowiedziany za marketing oraz PR firmy i produktu.
Obsługujemy konta społecznościowe, tworzymy reklamy oraz dzięki licznym kontaktom możemy zapewnić promocję w internecie, prasie oraz TV.

Share this post